Zapraszam do świata marzeń, romantycznej i delikatnej, troche zapomnianej dziś kobiecości
środa, 28 kwietnia 2010
(734) Temptation

temptation1

... cienki plasterek korala robaczywki który leżał odłożony razem z innymi zakupowymi niewypałami z którymi nie wiadomo co zrobić i po co się je kupiło... tu stał się fajnym tłem dla dużej srebrnej róży i gronka z onyksów. Dobrze, że go nie wyrzuciłam :)

temptation2

... koral robaczywka, koral bambusowy, onyksy i oksydowane srebro

22:23, kolciekarolcie , Niedostępne
Link Komentarze (5) »
(737) Komplet z onyksów

komplet z onyksów

...duży prosty komplet z onyksów, w tym przepięknych gładkich bryłek i oksydowanego srebra. Bransoletka - najbardziej ozdobna z kompletu -jest już trzecią i ostatnią wersją wcześniejszej.

bransoletka z onyksów- 3

z najlepszymi życzeniami dla Agnieszki, dla której komplet miał być spóźnionym prezentem urodzinowym. Mam nadzieję, że się spodoba nowej właścicielce w rzeczywistości :)

12:21, kolciekarolcie , Niedostępne
Link Komentarze (2) »
wtorek, 27 kwietnia 2010
Król Maciuś I-szy daje czadu...

:) Dziekuję Wam Wszystkim za życzenia i gratulacje. Strasznie dużo was tu zaglada :)

maciejka

Maciek ma słodko - niewinne oczka i straszny z niego krzykacz i nerwus... Ale kto powiedział, że będzie łatwo. Mozna było mieć nadzieję, że po ryczącej w niebogłosy pierworodnej Córci, synek będzie nieco grzeczniejszy. Wiadomo jak to z nadzieją bywa... Pozostaje mi się pogodzić z tym - i jakoś przeczekać. Cieszyć się chwilami kiedy jest pogodny i kiedy słodko śpi ;)

karo i maciuś

Na szczęście czasem pomaga mi Karolcia, która chyba bardzo kocha swojego braciszka, i od dzisiaj wielkooka kolorowa ośmiornica ktróra hipnotyzuje wzrokiem i czaruje uśmiechem tego mojego małego łobuza...

spiaca maciejka

...........................................................................................................................

a od jutra kwiatki i gronka :) - czyli to o czym ten blog z założenia jest. Udało się zrobić kilka sztuk biżuterii - sama nawet nie wiem kiedy :)

10:18, kolciekarolcie
Link Komentarze (10) »