Zapraszam do świata marzeń, romantycznej i delikatnej, troche zapomnianej dziś kobiecości
poniedziałek, 27 lutego 2012
(843) Femme fatale - Ewa

femme fatale - ewa

... srebro, koral robaczywka i fasetowane spinele... nie wiem co na to biblijna Ewa - ale tak pasował mi klimat rajskiego jabłka i listeczków, że dołączyła do mojego grona femme fatale...

21:01, kolciekarolcie , Niedostępne
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 lutego 2012
(842) femme fatale - Lady Makbet

842 falling in

... onyksy, spinele i oksydowane srebro

23:31, kolciekarolcie , Niedostępne
Link Komentarze (3) »
(841) femme fatale - Scarlett O

841 falling in

...granaty i oksydowane srebro

23:27, kolciekarolcie , Niedostępne
Link Komentarze (2) »
(840) Femme fatale - Milady Winter

840 falling in

... no i zapowiedź krótkiej serii - Femme Fatale, tutaj z kamieniem księżycowym, kwarcem mystic, na oksydowanym i młotkowanym srebrze.  

02:02, kolciekarolcie , Niedostępne
Link Komentarze (3) »
... pora uzupełnić zaległości...

a trochę się ich nazbierało przez ten czas jak mnie nie było. Po lawinie pecha, awarii domowych, usterek, choróbsk i innych takich wreszcie wracam do normalności. Czuję już lekki powiew wiosny, i razem z nią budzę się na nowo z zimowego letargu... uwielbiam szczebiot ptaków o poranku, jak spiesze się do pracy, to ostre słońce przedzierające się przez zaspane jeszcze powieki... Zapomniałam trochę jak wspaniale jest nadawać rzeczom nowe kształty i formy, przebierać palcami w błyszczących kamyczkach. Stęskniłam się dosłownie za biżuterią, którą po tej przerwie robię z taką łąpczywością, że mogłabym nie spać :) Przygotowuję też nową  małą serię kolczyków z lutowanymi bazami. Może mistrzostwo swiata to  to nie jest, ale pół zeszytu zarysowanego projektami domagało się realizacji. Pozdrawiam wszystkich zaglądających :) Wiosennie !

01:58, kolciekarolcie
Link Dodaj komentarz »